hacettepe logo

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Bilgi ve Belge Yönetimi
Hacettepe Üniversitesi Hacettepe E-Posta Facebook Twitter
Staj Sonrası Belgeler

Öğrenciler tarafından doldurulacak staj değerlendirme formları

Kurum Değerlendirme Formu: Öğrencilerin staj yaptıkları kurumları değerlendirecekleri formdur. En geç 5 Haziran 2020 Cuma günü bilgisayar üzerinde doldurulmuş ıslak imzalı taranmış kopyası bbystaj@hacettepe.edu.tr adresine gönderilmelidir

Eğitim Programı ve Staj Uygulaması Değerlendirme Formu: Öğrencilerin Bölümde aldıkları dersleri ve staj uygulamasını değerlendirecekleri formdur. Formun linki öğrencilerle paylaşılacaktır. Bu formun en geç 5 Haziran 2020 Cuma gününe kadar doldurulmuş olması gerekmektedir.

Staj kurumları tarafından doldurulacak staj değerlendirme formları

Stajyer Değerlendirme Formu: Staj kurumu tarafından bilgisayar üzerinde doldurulmuş ıslak imzalı taranmış kopyası en geç 5 Haziran 2020 Cuma gününe kadar Bölüm Bilgi Sistemine yüklenmelidir.

Haftalık Stajyer Değerlendirme Formu: Staj Kurumu tarafından her hafta bilgisayar üzerinde doldurulmuş ıslak imzalı taranmış kopyası en geç 5 Haziran 2020 Cuma gününe kadar Bölüm Bilgi Sistemine yüklenmelidir.

Genel Değerlendirme Formu: Staj kurumlarının Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü eğitim programını ve staj uygulamasını değerlendirecekleri formdur. Formun linki kurumlarla paylaşılacaktır. Bu formun en geç 5 Haziran 2020 Cuma gününe kadar doldurulmuş olması gerekmektedir.